Něco málo ... O MNĚ

Jmenuji se Bára Rezková a je mi 28 let. V současné době bydlím v malebné vesničce Kozmice kousek od Benešova u Prahy.

Moje cesta nebyla zdaleka od začátku dost jasná. Směřovala jsem kam si a chtěla dělat co si. Rozum a srdce se nemohly vzájemně dohodnout a nechaly mě v tom pěkně koupat. Tím, že jsem znamení blížence toho dost vysvětluje. :)

Moje srdcové snahy vystudovat psychologii se zmrazily s rozumovým zájmem o ekonomii a obchod.

V životě jsem měla spoustu milníků, které mě v životě směřovaly. Ten první, velmi důležitý, byl v roce 2018, kdy jsem se po dlouhé noci (s angínou a horečkou 39st) dostala do kvóty, kterou otevíral Nový Zéland pouze pro 1 500 lidí, já získala víza a mohla odjet na půl roku pracovat na druhou stranu světa.

Druhý, neméně důležitý milník nastal v roce 2020, kdy jsem se přihlásila do koučovací školy Results & Emotions a prošla metodikou vzdělávání RE kouč dle kompetencí ICF. Dávný zájem o psychologii, myšlení lidí, touhu poznávat nepoznané a touhu pomáhat, se ve mně s tímto milníkem probudil. Prošla jsem koučovací školou, změnila své myšlení a navrátila se k tomu, co jsem v sobě už dávno měla a bylo jen potřeba, to objevit.

Třetí, velmi důležitý milník nastal o rok později, v roce 2021, kdy jsem se stala součástí neuvěřitelného pracovního týmu v Hospici Dobrého Pastýře v Čerčanech. Zde působím jako koordinátor dobrovolníků, koordinátor Centra Péče Čerčany a fundraiser. V tom samém roce jsem se také stala koordinátorkou projektu Růžová mašinka, která podporuje lidi v pomáhajících profesích.

Posledním a zároveň aktuálním milníkem je pokračování ve studiu na Teologické fakultě obor Filosofie. 

Svým příběhem Vám dovoluji nahlédnout do svého života, který se díky koučovacímu procesu od počátku změnil. Otevřela jsem se sama sobě, otevřela se svým myšlenkám a začala hledat cestu, jakou se chci vydat a jak to reálně udělat.

Nebylo to zadarmo. Místy to bylo bolavé, místy radostné, místy burácející. Vystoupení z komfortní zóny vyžadovalo usilí, ale všechny tyto věci stály a stále stojí za to.

Pokud opravdu chcete dosáhnout toho, po čem toužíte, dosáhnete toho.

Nic není nemožné a pokud se chcete ve svém životě posunout dál, posunete se.

S mojí podporou rychleji a efektivněji..


Certifikát


Pomáháme těm, kteří pomáhají.